Stem op onze vereniging tijdens de Rabo ClubSupport!

04 september 2023


Iedereen verdient een vereniging. Het is als een 2e huis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Kortom: verenigingen zijn onmisbaar. Daarom helpt Rabobank graag met kennis, netwerk en geld om hun ambities te realiseren. Om er zo voor te zorgen dat tennis voor iedereen mogelijk is! Lees meer over de Rabo ClubSupport

Van 4 september tot en met 26 september kunnen Rabobank leden weer stemmen op onze tennisvereniging. Hoe meer stemmen er op onze club uitgebracht worden, des te hoger de bijdrage die we ontvangen. Stemmen dus! 

Doel

Met deze bijdrage willen we een nieuws speeltoetsel voor de kinderen aanschaffen. 

 

Breng nu je stem uit!

 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 343 451 551

Address

Burgwal 2
3958 ER Amerongen