Werkzaamheden nieuwe banen

3 maart 2013 – De werkzaamheden aan de banen starten dinsdag 5 maart. Op maandag 18 maart wordt de nieuwe mat gelegd en daarna is er nog 1 week nodig voor de afwerking. Voor deze planning moet het weer meezitten, dus geen vorst!

Zodra er weer getennist kan worden op de banen 1 en 2 informeren wij je opnieuw. De banen 3 en 4 en de minibaan kunnen in de tussentijd gewoon gebruikt worden. De bouw van de tennismuur is ook weer gestart.

In verband met de werkzaamheden aan de banen is de WAC afgelast de komende 3 donderdagen, hopelijk kan er donderdag 28 maart weer gespeeld kan worden. Ook de tossavonden op dinsdag komen tot nader bericht te vervallen. Het ATV voorjaarstoernooi dat vanaf 16 maart zou starten gaat ook niet door, deze zal op een later moment dit jaar georganiseerd worden.

Je kan vanaf 1 maart inschrijven voor de ZAC 2013. De sluiting is 24 maart. Het toernooi is te vinden onder ZAC 2013 op Toernooi.nl. Inschrijven is alleen mogelijk voor gemengd dubbel.