Welkom Tennisschool Hooijer

Gezamenlijk is het de ATV en de TV Musketiers gelukt om Tennisschool Hooijer aan te trekken voor het verzorgen van de tennislessen. Ondanks alles wat er nu speelt, willen wij jullie toch hierover informeren. Dit ook gezien de overheid heeft besloten dat de jeugd weer mag gaan sporten (binnen richtlijnen).

Start lessen binnen richtlijnen RIVM

De lessen voor de jeugd starten vanaf 6 mei. Natuurlijk wordt rekening gehouden met de richtlijnen. Hoe dit er exact uitgaat zien weten we nu nog niet. We zorgen ervoor dat je, als je gaat lessen, hierover tijdig wordt geïnformeerd. Voor de senioren is het uitgangspunt om vanaf 21 mei te starten.

Wij bieden een serie van 10 lessen zowel voor de jeugd als de senioren aan. Mochten we genoodzaakt zijn later te starten dan de hierboven genoemde data, dan worden de lessen in onder overleg verplaatst.