We hebben je gemist!

In de anderhalf jaar met corona lag het verenigingsleven zo goed als stil. Een potje onderling tennissen kon vaak nog, maar competitie en toernooien, en daarmee de gezellige ATV-dagen, waren er niet tot nauwelijks. Ook het traditionele ATV Open kon in juni helaas niet doorgaan. En dat hebben we gemist. Echt gemist!

ATV Open 2021 in 4 dagen

Daarom heeft de Open Toernooi Commissie een alternatief bedacht. Van donderdag 26 t/m zondag 29 augustus organiseren we het ATV Open 2021, dit jaar in 4 dagen. En om te laten zien dat wij het enorm waarderen dat je ondanks de coronatijd toch lid of sponsor bent gebleven, nodigen we jou tijdens dat evenement graag uit voor een hapje en een drankje. Je bent van harte welkom op

Zaterdag 28 augustus vanaf 16.00 uur op de ATV

Eén introducé is welkom. Graag even via het onderstaande formulier laten weten of je komt en zo ja, met hoeveel personen. We hopen je te zien!