Schrijf je in voor het Volvo Reede ATV Open 2019

Een Disco Tennis Party waar je u tegen zegt. Daar gaan we voor tijdens het Volvo Reede ATV Open 2019. We nemen je mee naar de 70’s en 80’s, de wereld van de glitterballen, rastapruiken, hoge hakken, Boney M., Cyndi Lauper en ABBA. En natuurlijk spelen we tussendoor ook weer wat potjes tennis: 17+ dubbels in 3 t/m 8, 40+ dubbels in de 7 en singel vanaf categorie 5.

Inschrijven via Toernooi.nl

Het is super dat Volvo Reede in 2019 opnieuw hoofdsponsor en naamgever is van het gezelligste open toernooi in de regio. Verder beloven we dat het minstens zo leuk wordt als voorgaande jaren. Weet je nu al dat je niets wilt missen? Schrijf dan meteen in!

Foto’s 2018

Nog even nagenieten van vorig jaar? Bekijk de foto’s van het Volvo Reede ATV Open 2018.