Tennisles: Samenwerking met Tennisschool Pruijs is gestopt

03 november 2023


In onderling overleg is de samenwerking met Tennisschool Pruijs beëindigd.

Daan (eigenaar) heeft aangegeven een andere weg in te willen slaan. Daarnaast hebben wij aangegeven dat voor de nabije toekomst wij opzoek gaan naar een tennisschool dat zowel padel- als tennisles kan verzorgen. Wanneer hier meer duidelijkheid over is, volgt meer informatie.

De winterlessen die door Bojan Hinke worden verzorgd aan de jeugd lopen door tot en met 31 maart 2024. In overleg met Bojan kan tot die tijd ook les gegeven worden aan senioren. Hiervoor kan je met hem contact opnemen op 06-83257724.

Wij willen Daan & Bojan bedanken voor de samenwerking en de lessen die zij hebben verzorgd. 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 343 451 551

Adres

Burgwal 2
3958 ER Amerongen