Foto’s Ouder-Kind Dubbeltoernooi

Zondag 7 juli was het weer een fantastische dag bij ATV. Het Ouder-Kind Dubbeltoernooi werd wederom met prachtig weer en met veel gezelligheid gespeeld. Zelfs ouders die nog nooit een racket in handen hadden gehad deden mee of het niets was. Geweldig!

Thema Wimbledon

13 koppels deden mee. Het thema was Wimbledon-winnaars. Zo speelde team John McEnroe, Serena Williams, Björn Borg, Roger Federer, Maria Sjarapova, Richard Krajicek, Pete Sampres, Angelique Kerber, René La Coste, Novak Djokovic, André Agassi, Steffie Graf en Raphaël Nadal. Er werden er zelfs wedstrijden gehouden op het enorme opblaas tennisveld. Vermoeiend, warm en heel erg leuk.

De fantastische lunch in Engelse sferen werd verzorgd door Gerda en Gerard van De Tram.

Winnaars

  • Groen | Senna en Erik (team Novak Djokovic)
  • Geel | Colin en Erwin (team André Agassi)
  • Outfitprijs | Team Steffie Graf

Foto’s