Dinsdagavond niets te doen? Kom gezellig tossen!

Elke dinsdagavond is er een Toss-avond bij de ATV. En we horen geregeld dat vele leden dat niet weten …. Maar ook JIJ bent uitgenodigd! Iedere dinsdagavond, vanaf 19.30 uur. Later starten kan uiteraard ook. Een aanmelding is niet nodig, er is altijd vrije inloop.

Voor IEDEREEN

Tijdens de Toss-avond staan gezelligheid en vriendschappelijk samenspelen voorop. De pasjes van alle deelnemers worden door elkaar gehusseld. Daar komen potjes tennis van een half uur uit. Dat maakt het leuk voor beginners en gevorderden. Kom vooral ook als je net lid bent geworden! Je leert nieuwe mensen kennen en oefent je tennisspel.

Hapjes en drankjes

Iedere toss-avond sluiten we gezellig af met een hapje en drankje. De tosscommissie regelt iedere dinsdag een hapje achteraf. Uiteraard geen verplichtig om te blijven hangen, maar het kan wel 😉

Let op: tijdens het ATV Open en de zomervakantiestop is er geen tossavond.