Clinic ‘Wedstrijdtactiek dubbelspel’

Op zondag 6 maart organiseren we een tennisclinic ‘Wedstrijdtactiek dubbelspel’ voor seniorleden van ieder niveau. De clinic wordt gegeven door Bojan en Daan en duurt 75 minuten. We delen de groepen in per niveau.

In deze clinic zullen we de verschillende wedstrijdtactieken in dubbelspel bespreken en trainen in uitdagende trainingssituaties. Ook zal de scorende volley aan bod komen en het spelen als team.

De clinic start 9.30 en duurt tot 10.45 uur. Bij veel aanmeldingen bieden we een extra clinic aan tussen 11.15 en 12.30 uur. Per clinic kunnen er maximaal 8 personen meedoen. Drie dagen van te voren mailen we of je bent ingedeeld. De clinic kost 20 euro per persoon.

Doe je mee? Meld je aan via de website van Tennisschool Pruijs

Bij vragen kun je contact opnemen met Daan via 06-13670488.