ATV Zomerchallenge: volg tennisles in de zomerperiode!

Weinig getennist in de coronatijd? Heb je zin om er weer tegenaan te gaan en klaar te zijn voor toernooien en competitie? Kies dan voor zomerchallenge tennisles van onze gecertificeerde tennistrainers Daan Pruijs en Bojan Hinke. Zij staan klaar om jou te helpen een betere tennisser te worden en weer fit te worden én blijven na de bizarre tijd die achter ons ligt.

Zomerchallenge tennisles van de ATV:

  • Mogelijkheden voor privélessen, duo-lessen en groepslessen
  • Tennisles van onze gecertificeerde tennistrainers Daan Pruijs en Bojan Hinke
  • Tijdelijk 10% korting op je tennisles
  • Geen inschrijfkosten
  • Bij genoeg aanmeldingen sluiten we aan het einde van de zomer af met een eindtoernooi

Meld je aan via WhatsApp

Ben je enthousiast geworden en wil je aanmelden? Dat kan hartstikke eenvoudig via WhatsApp of telefonisch. App of bel Daan via 06-13670488. Ook als je nog eventuele vragen hebt.

Maak iemand anders zomerlid

Tijdelijk is het voor niet leden ook mogelijk om voordelig zomerchallenge lid te worden van onze club. Drie maanden zomerlidmaatschap kost slechts 41 euro voor volwassenen (normaal 61,-) en 16 euro voor junioren t/m 16 jaar (normaal 36 euro). Ken jij iemand die graag lid wil worden of tennis wil uitproberen? Dit is het moment! Schrijf je in >