Fruitig en zonnig Ouder-Kind Dubbeltoernooi

Op zondag 3 september jl. werd voor de vierde keer het Ouder-Kind Dubbeltoernooi georganiseerd. Tijdens dit toernooi speelt een jeugdlid met een volwassene of andersom. Dit jaar was het thema van het toernooi ‘Fruit’. Elk koppel speelde onder een fruitnaam en zij dosten zich helemaal uit om zich als ‘hun fruitsoort’ herkenbaar te maken. Deelnemers hadden zelfs eigen mascottes of kleding meegenomen. Tussen het tennissen door konden de kinderen zich vermaken op de grote stormbaan. Helemaal geen straf met het zonnige weer.

Bekijk de foto’s

Lunch van De Tram

Traditioneel verzorgde Café-Slijterij De Tram de lunch en net als elk jaar was deze weer verrukkelijk. Daarnaast was er de hele dag volop fruit te eten, en dat viel goed in de smaak bij jeugd en volwassenen. De dag werd afgesloten met een race op de stormbaan, waarbij de kinderen het opnamen tegen de ouders. Natuurlijk konden we ook een aantal winnaars feliciteren:

  • Categorie Oranje – Emma & Sanne Ruijs
  • Categorie Groen – Bridget & Robert Henken
  • Categorie Geel – Willem & Karianne Boxem

 

Het was een hele gezellige, zonnige dag en wij hopen iedereen weer te zien op de volgende editie.