AED-cursus? Er zijn nog plaatsen vrij!

Als ATV streven we naar een zo veilig mogelijk sportpark. Daarom is het belangrijk dat zoveel mogelijk leden kunnen omgaat met de AED. Heb jij interesse in een cursus? Er zijn nog enkele plaatsen vrij.

De training wordt gegeven in het clubhuis van de ATV van 19:30 tot 22:30 uur. Per avond kunnen er maximaal 6 personen meedoen. Je kiest uit 3 data:

  • maandag 18 september 2017
  • maandag 2 oktober 2017
  • maandag 16 oktober 2017

Interesse?

Geef dit aan bij Nic Meijer via onderstaande button. Laat gelijk even weten naar welke datum of welke data je voorkeur uitgaat. Daarnaast hebben we nodig: voorletters, roepnaam, achternaam, e-mailadres en geboortedatum. Na afloop krijg je een officieel certificaat.

Lees meer via www.erc.edu/courses/basic-life-support.

Mail Nic Meijer